تهران، خیابان سمیه نرسیده به ایرانشهر پلاک ۱۹۷ واحد ۱۰


شماره تماس: ۰۲۱۸۸۳۰۱۰۲۵ – ۰۹۳۷۳۱۷۸۹۸۲

ساعت کار:

شنبه تا چهارشنبه ۹:۳۰ الی ۱۷:۳۰

پنجشنبه ۹:۳۰ الی ۱۳:۰۰

جمعه و تعطیلات رسمی تعطیل

سوالی دارید؟

در صورت داشتن هرسوالی در خصوص محصولات روند و هزینه ارسال کالا یا نیاز به مشاوره رایگان حتما با شماره ۰۲۱۸۸۳۰۱۰۲۵ یا ۰۹۳۷۳۱۷۸۹۸۲ تماس بگیرید.

چرا به دیجی‌خرید اعتماد کنم؟
فروشگاه اینترنتی دیجی‌خرید دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت، لوگوی ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی است. علاوه بر آن نمایندگی شرکت‌های معتبر همچون سارا، پرسو، پرنیک، رابط القا و ساکو را بر عهده داریم و در فروش محصولات فاراتل، گلداستار، امگا، دلتا و فارا از طریق شرکت‌های اصلی همکاری داریم.
زمان و هزینه ارسال کالا در تهران؟
تلاش ما همواره ارائه خدمات سریع و با کیفیت است. به همین دلیل ما همواره سریع‌تین روش ارسال برای مشتریان خود در نظر می‌گیریم. ارسال کالا در تهران برای کالاهای موجود بین ۱ الی ۳ ساعت است. البته امکان هماهنگی زمان ارسال برای ساعات غیر اداری نیز وجود دارد. هزینه ارسال کالا در تهران با پیک بستگی به منطقه محل سکونت شما دارد و از ۱۴ الی ۲۵ هزار تومان متغییر است. البته امکان دریافت حضوری کالا از دیجی‌خرید نیز برای شما وجود دارد.
زمان وهزینه ارسال کالا به شهرستان؟
کالاهای مربوط به سفارش‌های تا پیش از ساعت ۳ ظهر، در همان روز به شرکت حمل و نقل کننده(اعم از تیپاکس، چاپار، پست یا باربری) تحویل می‌شود و بسته به فاصله شهر مقصد با تهران بین ۱ الی ۴ روز کاری به دست شما خواهد رسید. هزینه ارسال کالا به شهرستان از طریق باربری بطور ثابت ۲۵ هزار تومان و برای سایر روش‌های ارسال بر حسب کیلو و طبق تعرفه مربوطه محاسبه می‌شود.
نحوه پرداخت وجه سفارش؟
در صورتیکه شما ساکن تهران باشید و کالای شما از طریق پیک ارسال شود می‌توانید وجه کالا را از طریق درگاه پرداخت آنلاین، پوز سیار یا بصورت نقدی پرداخت کنید. در صورتیکه سفارش خود را در شهرستان‌هایی که دارای شعبه چاپار هستند تحویل می‌گیرید می‌توانید وجه سفارش را هنگام دریافت کالا(تا سقف یک میلیون و پانصد هزار تومان) بپردازید یا بصورت آنلاین در هنگام خرید بپردازید. در صورتیکه ساکن شهرهای فاقد شعبه چاپار باشید یا روش دریافت کالای خود را از طریق پست یا باربری انتخاب کنید حتما باید وجه کالا را بصورت کارت به کارت یا آنلاین بپردازید.
بازگشت کالا در دیجی‌خرید؟
در صورتی‌که کالای شما از حالت اولیه(پلمپ) خود خارج نشده باشد تا ۷ روز امکان بازگشت آن و استرداد وجه کالا وجود دارد. همچنین به جهت رضایتمندی مشتریان عزیز برخی از کالاها همچون برندهای سارا، پرسو و پرنیک دارای یک هفته زمان تست هستند و در صورت استفاده و در شرایطی که جعبه و ملزومات سالم باشند و کالا آسیب فیزیکی ندیده باشد امکان استرداد کالا و وجه برای برندهای ذکر شده وجود دارد.

یک ایمیل بفرستید