پرسو الکترونیک

معرفی کلی شرکت مهندسی پرسو الکترونیک:

شرکت مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر به عنوان سازمانی سرآمد و موفق و محبوب در حوزه ICT کشور و پیشگام در ارائه خدمات فنی مهندسی در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی از تجهیزات سیستم های بانکی نظیر ATM، UPS و… و تامین و تولید UPS و باتری آغاز نمود.

در سال ۱۳۸۳ به عنوان یکی از پیشگامان تعمیر و نگهداری شبکه ۲G در تهران وارد دنیای مخابرات و تلکام گردید. تعمیر و نگهداری بخش عمده ای از شبکه ۲G در داخل شهر تهران به این شرکت توسط تنها اپراتور زمان MCCI واگذار و بعد از چند سال ، تعمیر و نگهداری شبکه ۳G نیز به فعالیت پرسو الکترونیک اضافه شد.

همچنین در سال ۱۳۹۲ شرکت مهندسی پرسو الکترونیک به عنوان یکی از پیمانکارهای اصلی در شبکه مخابرات زیرساخت بمنظور تعمیر و نگهداری، پشتیبانی، بهینه سازی شبکه زیرساخت فعالیتش را گسترش داد.

هم اکنون شرکت مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر مفتخر است با دو دهه تجربه، فعالیت حرفه ای مستمر و موثر خود را در بخشهای تأمین تجهیزات بانکی – مخابراتی و بخش خدمات و پشتیبانی تجهیزات بانکی ، سایت های مخابراتی و زیر ساخت با تکیه بر متخصصین و کارشناسان مجرب که مشتمل بر حدود سیصد نفر می باشد، ارائه نماید.

جهت مشاهده سایر محصولات و خدمات شرکت مهندسی پرسو الکترونیک می‌توانید اینجا کلیک کنید.

تمامی محصولات پرسو الکترونیک دارای ۱ سال گارانتی است.

فروشگاه اینترنتی دیجی‌خرید افتخار دارد به عنوان تنها نماینده فروش اینترنتی پرسو، محصولات شرکت را با گارانتی اصلی به شما ارائه دهد.

فیلتر

    برچسب‌ها

    نمایش مطالب بیشتر