امکان اعزام کارشناس جهت آمپرکشی در تهران

امکان اعزام کارشناس جهت آمپرکشی در تهران

همانطور که می‌دانید اصلی‌ترین موضوع جهت انتخاب یک استابلایزر یا ترانس خانگی دانستن میزان مصرف واقعی است. به همین منظور فروشگاه اینترنتی دیجی‌خرید در راستای مشتری مداری و از بین بردن دغدغه مشتریان عزیز امکان اعزام کارشناس جهت آمپرکشی در تهران را برای همشهریان عزیز مناطق ۲۲گانه تهران فراهم آورده است. هزینه کارشناسی در سراسر تهران در سال ۱۳۹۷ مبلغ ۵۰ هزار تومان به اضافه هزینه ایاب و ذهاب است. هزینه ایاب و ذهاب در مناطق مرکزی شهر تهران که محصور به میدان آزادی از غرب، تهرانپارس از شرق، میدان ونک از شمال و بزرگراه بعثت از جنوب است مبلغ ۲۰ هزار تومان و مناطق دورتر از موارد ذکر شده بسته به مسافت مبلغی بر آن افزوده خواهد شد.

به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب مناسب ترانس یا استابلایزر مناسب جهت مصرف شما تا حد بسیاری زیادی می‌تواند از آسیب‌های ناشی از نوسانات برق شهری به واسیل الکترونیکی شما بکاهد و در واقع شما با خرید استابلایزر و ترانس مناسب می‌توانید موجب کاهش خسارات ناشی از تعمیر یا خرابی وسایل برقی خود شوید.

لازم به ذکر است در صورت خرید دستگاه‌های خود از دیجی خرید امکان اعزام یا معرفی نصاب برای شما وجود دارد که این مورد برای محصولات گروه صنعتی سارا با تخفیف خواهد بود. هزینه نصب عادی بسته به شرایط نصب از مبلغ ۶۰ هزار تومان به بالا خواهد بود و هزینه ایاب ذهاب تابع شرایط فوق‌الذکر است.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره رایگان می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۳۰۱۰۲۵ و ۰۹۳۷۳۱۷۸۹۸۲ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

بالا