کاربرد استابلایزر سروو موتوری

همان طور که می دانید استابلایزر ها به دو دسته استابلایزر رله ای و استابلایزر سروو موتوری تقسیم می شوند. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد به نظر شما تفاوت این دو نوع استابلایزر در چیست؟ استابلایزر سروو موتوری از دقت بالا تری نسبت به استابلایزر رله ای برخوردار است. تغییرات ولتاژ را با دقت 3 تا 5  ولت اصلاح می کند. در صورتی که این عدد در نمونه رله‌ای حدود 15 تا 20  ولت می‌باشد. راندمان بالا و طول عمر بیشتر مزیت مهمی در استابلایزر سروو موتوری به حساب می‌آید. اما هزینه تعمیرات آن به خاطر طراحی دینامیکی بسیار بالاتر از استابلایزر رله‌ای است. ترانس تقویت برق یا استابلایزر سروو موتوری دستگاهی است که در صورت افت نوسان و یا هر گونه تداخل در برق شهری آن را به سرعت تشخیص داده و به صورت اتوماتیک رفع می نماید تا از آسیب رسیدن به دیگر وسایل الکتریکی جلوگیری گردد.

 
 
 
 
 
 

موارد استفاده از استابلايزر سرووموتوري

از استابلایزر سروو موتوری جهت جلوگیری از صدمات ناشی از نوسانات ولتاژ در آزمایشگاه‌ها، دستگاه‌های حساس، سرورهای کامپیوتر، منازل و اداره‌ها استفاده می‌گردد.

ويژگي هاي استابلايزر سرووموتوري

استابلایزر سروو موتوری، دارای صفحه دیجیتال، دقت بالا، خروجی ثابت و پیوسته، دارای سیستم جلوگیری از کاهش و افزایش ولتاژ، دارای سیستم افزایش جریان، قابلیت جلوگیری از دو فاز شده، دارای کلید By Pass، قابلیت تنظیم خروجی با دقت 1% ، 3% و 5% است.   در صورت نیاز به مشاوره رایگان دیجی خرید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۳۰۱۰۲۵ یا ۰۹۳۷۳۱۷۸۹۸۲ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp گفتگوی آنلاین در واتس‌اپ