پرداخت در محل

در بیش از ۹۰ شهر ایران

مشاوره رایگان

۰۲۱۸۸۳۰۱۰۲۵ ۰۹۳۷۳۱۷۸۹۸۲

ضمانت اصالت کالا

100% اصل بخریم

شارژر باتری‌های 12 و 24 ولت

شارژر باتری‌های 12 و 24 ولت

همانطور که می‌دانیم گروهی از باتری‌ها از لحاظ الکتریکی قابلیت شارژ مجدد را دارند. این نوع باتری‌ها در اندازه‌های مختلف و با ترکیبات مختلف شیمیایی وجود دارند.

در یوپی‌اس‌ها و اینورترها(مبدل برق) از باتری‌های قابل شارژ بعنوان وسیله ذخیره انرژی استفاده می‌شود و باتری‌ها توسط یک منبع انرژی اولیه شارژ و در هنگام نیاز انرژی ذخیره شده را به بار تحویل می‌دهند. در این حالت نیاز است تا باتری همیشه توسط یک شارژر در زیر شارژر قرار گرفته تا در مواقع قطع برق انرژی مورد نیاز مصرف‌کننده را تأمین کند، باتری منبع تغذیه بدون وقفه(یوپی‌اس)، اینورتر و باتری اتومبیل نمونه‌ای از این نوع باتری‌ها می‌باشند. البته در بیشتر یوپی‌اس‌ها شارژر بصورت کامپکت در خود یوپی‌اس وجود دارد اما در برخی از یوپی‌اس‌ها و اینورتر‌ها شارژر داخلی تعبیه نشده است و شما نیاز دارید برای شارژ باتری خود از شارژرهای اکسترنال استفاده کنید.

شارژرهای موجود در فروشگاه اینترنتی دیجی‌خرید در ۲ مدل برای باطری‌های ۱۲ و ۲۴ ولت عرضه می‌شوند. این شارژر‌ها با کنترل شارژ دقیق و کاملا خودکار (شارژ سریع، شارژ معمولی‌ و شارژ نگهدارنده) برای شارژ کلیه باطری‌های اسیدی و ژله‌ای قابل استفاده هستند.

تمامی شارژرهای موجود در فروشگاه اینترنتی دیجی‌خرید دارای گارانتی خدمات پس از فروش می‌باشند.

شارژر تمام اتوماتیک ۲۲۰ به ۱۲ ولت-سارا
شارژر تمام اتوماتیک ۲۲۰ به ۱۲ ولت-سارا

این شارژر باهدف شارژ کلیه باتر..

1,690,000ریال قیمت بدون مالیات: 1,690,000ریال

شارژر تمام اتوماتیک ۲۲۰ به ۲۴ ولت-سارا
شارژر تمام اتوماتیک ۲۲۰ به ۲۴ ولت-سارا

این شارژر باهدف شارژ..

1,815,000ریال قیمت بدون مالیات: 1,815,000ریال

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)


طراحی و توسعه: مهرسان مدیا | دیجی خرید © 2017

digikharid