راهنمای خرید استابلایزر و ترانس برای تلویزیون

راهنمای خرید استابلایزر و ترانس برای تلویزیون:

همانطور که می‌دانید تمامی دستگاه‌های الکترونیکی از جمله انواع تلویزیون‌های ال‌سی‌دی، ال‌ای‌دی، سی‌آرتی و سایر سیستم‌های صوتی و تصویری همچون ست‌اپ باکس‌، دی‌وی‌دی پلیر، سینمای خانگی و باید با ولتاژ تثبیت شده در محدوده ۲۲۰ ولت راه‌اندازی و استفاده شوند.
از آنجایی که در بسیار از مناطق ولتاژ برق به علل مختلفی همچون دوری و نزدیکی به پست‌های توزیع برق، استفاده از کابل‌های غیراستاندارد و سیستم توزیع فرسوده در محدوده استاندارد دستگاه‌های صوتی و تصویری نیست، به همین دلیل استفاده از دستگاه‌های تثبیت کننده ولتاژ برای این مصرف‌کننده‌ها لازم و گاهی ضروری است.

تثبیت‌کننده‌های ولتاژ (ترانس‌های اتوماتیک رله‌ای یا استابلایزرهای سروو موتوری) که برای سیستم‌های صوتی تصویری استفاده می‌شوند معمولا دارای زمان تاخیر کوتاه بین ۵ الی ۶۰ ثانیه هستند. عموما با توجه به تعدد دستگاه‌های کم مصرف در کنار یکدیگر دارای ۲ الی ۴ پریز خروجی هستند و از آنجایی که این دستگاه‌ها جریان کمی مصرف می‌کنند نهایتا دستگاه‌های ۵۰۰ الی ۲۰۰۰ ولت آمپر برای این منظور پیشنهاد می‌گردد.
فروشگاه اینترنتی دیجی‌خرید افتخار دارد محصولات با کیفیت برندهای مشهور ایرانی و خارجی را با گارانتی معتبر به شما همراهان گرامی عرضه نماید. می‌توانید با کلیک اینجا استابلایزرها و ترانس‌های مناسب برای سیستم‌های صوتی تصویری را مشاهده کنید.

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام و نیاز به مشاوره رایگان با شماره تلفن‌های ۰۲۱۸۸۳۰۱۰۲۵ و یا ۰۹۳۷۳۱۷۸۹۸۲ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

بالا